○ Novinky:
○Nový design [26.10/09] + ○Nová rubrika > Básně
> ○ Chystají se další rubriky, návrhy můžete psát zde: ○○○ , ○bude založena anketa pro citát roku 2009 > zvítězí váš nejoblíbenější citát který můžete psát do návrhů na FB i zde na blogu v tomto článku: CITÁT ROKU 2OO9

Láska nebo závislost?

28. prosince 2009 v 20:16 | AdMinka♥ |  Příběhy
Bylo mi 16 a denně jsem proklínala svět, že nemám s kým sdílet život. Já prostě chtěla muže, co ví, co chce (něco po dvacítce).

Jednou mi ale ujel autobus. Nechtělo se mi jít 10 kilometrů pěšky domů v tý zimě, tak jsem se rozhodla stopovat. Asi po 10 minutách mi zastavila oktávka. Nastoupila jsem a uviděla krásnýho kluka, mohlo mu bejt kolem 23 let. Cestou jsme se bavili a když jsme byli na místě, zeptal se mě na číslo. Druhý den zavolal, chtěl se se mnou sejít v kině. Po kině jsme se ještě bavili a on mě políbil. Byla jsem celá bez sebe, na ten pocit nikdy nezapomenu. Další den jsem měla přijít k němu. Na stole byla večeře a svíčky. Po večeři jsme šli nahoru a já věděla, co bude. Ještě jsem se nikdy s nikým nemilovala. On byl zkušený. Zamilovala jsem do něj a myslela, že on se do mě taky zamiloval. Ale asi po měsíci mi řekl, že spolu už nemůžeme být. Ptala jsem se ho proč a on mi odpověděl, že mu sexuálně nevyhovuju. Rozhodla jsem se, že se budu učit novým praktikám. Pak mi ale řekl, že má problémy v práci, že potřebuje ode mě pomoc. Přivedl mě do jeho baru a řekl mi, že jeho striptérka dala výpověď, že ji musím nahradit. Nejdřív se mi chtělo brečet a utéct, ale on na mě spoléhal, musela jsem to udělat. Takže jsem pracovala jako striptérka a byla jeho užívací panna. (Pořád se divím, že do toho baru nechodili policajti nebo někdo, kdo by mě zkontroloval, že mi ještě není ani 18). Jednou přišel kluk, docela pěknej, flirtoval se mnou, a pak mi objednal pití. Když to Martin zjistil, zmlátil mě a řekl, že jsem jeho a že tohle dělat nebudu. Další večer, když jsem šla domů, jsem potkala toho kluka z baru. Jmenoval Honza a byl o rok starší než já. A tak jsem se s Honzou scházela častěji a častěji. Pak se mě zeptal, proč tam pracuju a já pověděla celej svůj příběh. Když jsem jeden večer nepřišla pracovat, Martin si mě našel a začal mlátit, že mu kazím kšefty. Tehdy jsem pochopila, co jsem to udělala, že to musí skončit! Věděla jsem, že Martin kšeftuje s drogama, proto jsem anonymně zavolala do jeho baru policajty. Konečně jsem měla od něj pokoj a mohla opravdu žít. Chtěla bych říct všem, aby si uvědomovali, co dělají. Dnes chodím s Honzou a jsem s nim šťastná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Nikdo si nezaslouží Tvé slzy či

pláč a ten, kdo si je zaslouží,

Tě nikdy nerozpláče.