○ Novinky:
○Nový design [26.10/09] + ○Nová rubrika > Básně
> ○ Chystají se další rubriky, návrhy můžete psát zde: ○○○ , ○bude založena anketa pro citát roku 2009 > zvítězí váš nejoblíbenější citát který můžete psát do návrhů na FB i zde na blogu v tomto článku: CITÁT ROKU 2OO9

Krasavec z internetu

28. prosince 2009 v 20:18 | AdMinka♥ |  Příběhy
Budu vám vyprávět, jak jsem potkala svoji lásku. Je to sice neuvěřitelný, ale pravdivý. Moje kamarádka Linda pořád lovila nějaký kluky na internetu. Znáte to, napíše, že je krásný, holky na něj letí a nakonec rande dopadne katastrofou. Linda se, ale nevzdávala a hledala dál.

Nechápala jsem její úsilí, pravá láska se přece na chatu nehledá. Když mi začala vykládat, jak si teď píše s nějakým úžasným klukem, nevěřícně jsem vrtěla hlavou. Měli se druhý den seznámit. Linda mě pořád přesvědčovala, ať jdu s ní a nakonec mě přemluvila.
Když jsme čekaly na smluveném místě, litovala jsem toho, že jsem tu. Najednou jsem ho uviděla! Byl krásný! Měl nejúžasnější čokoládový oči a sladký úsměv! :0) A opravdu zamířil k nám. Prošli jsme celý město a já jsem z něho byla celá vedle. Vůbec se nevytahoval a byl moc milý. Bohužel i Linda z něho byla celá pryč.
Když jsem šla večer spát, nemohla jsem přestat na něho myslet. Nejhorší bylo, že to byl Lindin úlovek, i když spolu zatím nechodili. Najednou mi zapípala SMS a já jsem si ji přečetla. Psal mi ON! "Ahoj Kristy! Jak se máš? Nechceš zítra někam vyrazit?" Já okamžitě odepsala, že ano. Druhý den byl úžasný, i když bez políbení...
Nakonec to dopadlo tak, že jsme za 3 dny spolu začali chodit. Linda se naštěstí na nás nezlobila. A teď už budu se svým miláčkem rok a půl! A jsem s ním moc šťastná!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Nikdo si nezaslouží Tvé slzy či

pláč a ten, kdo si je zaslouží,

Tě nikdy nerozpláče.